Nejste přihlášen | Přihlásit se

Často kladené dotazy

Co je sdružený termín?

V případě, že podávám přihlášku na víkendový závod se stejným prostorem v sobotu i v neděli, stačí kliknout na položku "Sdružený termín" a po odeslání sobotní přihlášky se automaticky vytvoří nový formulář pro neděli s přednastavenými údaji z předchozího.

Jaká je maximální velikost souboru a jaké typy souborů můžu nahrát?

Velikost jednoho souboru je omezena na 10 MB. Lze nahrávat soubory s některou z následujících přípon:

Obrázkové soubory *.jpg, *.gif, *.png
Soubory ZIP *.zip
Dokumenty *.xls, *.xlsx, *.doc, *.docx, *.pdf, *.odt, *.ods, *.txt

Proč musím vyplňovat kolonku Prostor závodu, když prostor zakresluji do mapy?

Pro zpracování dat jsou to dvě odlišné položky. Všechny prostory se pro účely soutěžní komise zakreslí do jedné mapy, ale současně u každé přihlášky zůstává textové pole s definicí prostoru.

Jak má být podrobně zakreslen prostor závodu?

Na zakreslení prostoru doporučujeme max. 50-100 uzlů. V případě zvolení více než 120 uzlů se prostor nezobrazí správně.

Jak vložit starší mapu prostoru z archivu ČSOS?

Na stránkách http://csos.tmapserver.cz/ vyhledejte danou mapu a stisknutím pravého tlačítka na ikonu oka se rozbalí několik možností. Vyberte "Kopírovat adresu odkazu" a vložte do sloupce "Odkaz na mapu" v sekci Mapy pokrývající prostor.

Do kdy lze odeslat přihlášku?

Do 23:59:59 dne určení jako konce termínu pro příjem přihlášek do výběrového řízení. Po půlnoci již nelze přihlášku poslat. Pokud necháte přihlášku na poslední chvíli, doporučujeme začít s vyplňováním nejdéle 1 hodinu před půlnocí :-)

Lze editovat přihlášku po odeslání?

Ano, prostřednictvím editačního formuláře, jehož odkaz obdržíte e-mailem po odeslání žádosti. Údaje lze měnit až do ukončení kola. V případě velkých problémů lze omezeně využít e-mail vyberoverizeni@orientacnibeh.cz.

Jak pokračovat v rozdělané přihlášce?

Potřebujete se během vyplňování přihlášky podívat do jiné záložky, do FAQ nebo si omylem zavřete kartu ve svém prohlížeči? Nevadí. Přejděte zpátky do sekce Přihlášky a v dolním okraji se vám objeví odkaz na rozdělanou přihlášku, v které můžete pokračovat. Samozřejmě lze ji také smazat a začít vyplňovat od začátku.

Jak překopírovat údaje na jiný termín závodu?

Pořadatel se zpravidla hlásí na více termínů jednoho typu závodu (např. ŽA v jarním i podzimním termínu) se stejným prostorem i hlavními funkcionáři. Po odeslání přihlášky sdruženého závodu je možné zkopírovat údaje z poslední přihlášky s tím, že se pouze doplní termín a preference závodu. Poté naběhne menu "Kontrola údajů", kde však lze ještě některé informace upravit.

Dojde potvrzení o přijetí přihlášky?

Ano. Ihned po odeslání přihlášky dojde potvrzující e-mail. Pokud by nedošel do půl hodiny, kontaktuje nás na e-mailu vyberoverizeni@orientacnibeh.cz.